Kategorie produktů
Akce na Váš E-mail

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém ?

  Celkem hlasů: 0
  Doporučujeme

  Dodací podmínky

  Dodací podmínky.

  1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím zasilatelské služby nebo poštou.

  2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 4 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 3 prac. dnů od obdržení platby).

  3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

  4. Cena za dopravu:

  Počet kusů Pošta dobírka Platba předem Osobní odběr
  1 200 Kč 150 Kč 0 Kč
  2 350 Kč 250 Kč 0 Kč
  3 450 Kč 350 Kč 0 Kč
  4 - 5 550 Kč 450 Kč 0 Kč
  od 6 0 Kč 0 Kč 0 Kč

  5. Zákazník je povinen si při převzetí zkontrolovat nepoškozenost skla. Pokud bude sklo poškozené, je nutné sepsat s přepravcem reklamaci, či převzetí zásilky odmítnout.

  6. Osobní odběr - o zboží připraveném pro osobní odběr budete informování e-mailem či telefonicky. Platba je možná pouze předem na účet. Osobní odběr umožňujeme pouze po předchozí telefonické dohodě na konkrétním čase vyzvednutí zboží.

  Výměna zboží :

  V případě potřeby (např. nevhodná velikost, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Informujte nás telefonicky, e-mailem - budeme Vás kontaktovat pro konkrétní dohodu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či typ skla. Na výměnu zboží není právní nárok.

  Užitečné informace jak snadno nakoupit v našem obchodě.